Polska Unia Shorin-Ryu Karate Kobudo
Wtorek, 24.10.2017
KOMUNIKAT: Centralny Kongres Karate, Gala "Sensei" - Pińczów, 21-22. 10. 2017.News
VIII Centralny Kongres Karate
2017-10-07
20:48:31

W dniach 21-22 października odbedzie się w Pińczowie w Hotelu " Nad Starą Nidą"  -  VIII Centralny Kongres Karate  połączony z  Galą "Sensei".  Zapraszamy

 Staż shorin-Ryu Karate w Pińczowie
2017-09-24
23:13:26

W dniach 23-24 września odbył się w Pińczowie Staż Shorin-Ryu Karate inaugurujący rozpoczecie sezonu szkoleniowego 2017/18. Treningi prowadził sensei Aleksander Staniszew. W stażu wzięli udział instruktorzy z Gdańska, Warszawy, Wołomina, Lublina, Miechowa, Jaworzna, Radzikowa, Piaseczna, Krakowa, Tarnowa, Kielc, Nowej Słupi, Częstochowy, Poznania, Mielca, Kleszczowa, Pionek i Pińczowa. Na spotkaniu szefów klubów omówiono główne przedsięwziecia na bieżący rok szkoleniowy.Nowy sezon 2017/2018 PUSKK otwarty !
2017-09-07
17:52:54

Witam wszystkich ćwiczących Shorin-Ryu Karate w nowym sezonie szkoleniowym 2017/2018.

Miniony sezon szkoleniowy upłynął głównie pod znakiem sierpniowego wyjazdu  ekipy PUSKK do Japonii w rekordowej ilości 82 osób. W Pucharze Świata w Tokyo odnieśliśmy olbrzymi sukces zdobywając w klasyfikacji medalowej pierwsze miejsce. W sumie reprezentacja polskiego Shorin-Ryu zdobyła  8 złotych, 7 srebrnych i 9 brązowych medali. Później w treningach Shorin-Ryu Karate i Kobudo na Okinawie uczestniczyło ponad 70 polskich instruktorów. To olbrzymi sukces logistyczny i prestiżowy naszej organizacji. Nowy sezon szkoleniowy zapowiada się również bardzo interesująco a jego zakończeniem będzie także wyjazd na Okinawę.

Zapraszamy wszystkich na treningi do naszych klubów i życzymy dużych sukcesów i zadowolenia z uprawiania Okinawa Shorin-Ryu Karate i Okinawa Kobudo pod okiem  najlepszych instruktorów a nowym adeptom życzę szybkich postępów i zadowolenia z uprawianie pierwszego stylu karate jakim jest Shorin-Ryu.

Prezydent PUSKK

Aleksander Staniszew, 8 danTreningi w Naha na Okinawie w Karate Kaikan
2017-08-27
22:21:19

Od 15 do 20 sierpnia odbył się w w Tomigusuku w nowo otwartym Okinawa Karate Kaikan Międzynarodowy Staż Shorin-Ryu Karate i Okinawa Kobudo. Treningi prowadził sensei KENYU CHINEN. Staż otworzył sensei Takeshi Miyagi – 10 dan Shorin_Ryu Karate , prezydent Okinawa Shorin-Ryu Karatedo Assocjation. W treningach uczestniczyli członkowie W.O.F. z kilkunastu krajów w tym 70 osobowa grupa polskich instruktorów. Tegoroczny wyjazd członków Polskiej Unii Shorin-Ryu Karate Kobudo był największym ilościowo i prestiżowo wyjazdem Polaków do Japonii.  Wygranie Pucharu Świata przez Polaków oraz udział w wyjeździe 82 osób pokazuje siłę i pełny profesjonalizm naszej organizacji.

PATRZ RELACJADuży sukces Polaków w Pucharze Świata
2017-08-27
21:02:37

W rozegranej w Tokyo – Japonia VI edycji Pucharu Świata W.O.F. polska reprezentacja zajęła 1 miejsce w klasyfikacji medalowej wyprzedzając silne ekipy narodowe z Francji czy z Japonii. Polacy zdobyli 8 złotych, 7 srebrnych i  9 brązowych w konkurencjach kata, kata kumiwaza, shuyo waza kumie, dojo kumie oraz w kobudo. Polacy zdominowali m.in. kategorie kobiece. Nasze seniorki zajęły pięć pierwszych miejsc w kata oraz w kumie. Reprezentacja naszego kraju liczyła 40 osób , sześcioro Polaków sędziowało zawody a rolę koordynatora mat sprawował J.Chrzanowski. Uroczystego otwarcia Pucharu Świata dokonali Prezydent W.O.F.- KENYU CHINEN, Dyrektor Wykonawczy W.O.F. - Aleksander Staniszew oraz władze Tokyo. W pucharze wzięli udział reprezentanci krajów z Ameryki, Europy, Azji i Australii. Zawody zakończyło uroczyste Party w ekskluzywnym hotelu Asakusa View w Tokyo. Następna edycja Pucharu odbędzie się za 2 lata we Francji.


LINK DO FILMU Z PUCHARU ŚWIATA: https://www.youtube.com/watch?v=dgJ8Z4mqxXE

PATRZ RELACJATokyo, Japonia – Naha, Okinawa 2017
2017-08-27
20:12:25

W dniach 8 – 25 sierpnia 82 osobowa ekipa Polskiej Unii Shorin-Ryu Karate Kobudo przebywała w Japonii, gdzie wzięła udział w Pucharze Świata W.O.F. oraz bloku treningów Shorin-Ryu Karate oraz Kobudo w Tokyo i na Okinawie. W pierwszych dniach pobytu w Tokyo w tradycyjnej dzielnicy Asakusa Polacy wzięli udział w stażach treningowych prowadzonych przez sensei KENYU CHINEN. W treningach wzięło udział ponad 80 członków klubów Shorin-Ryu z Gdańska, Warszawy, Wołomina, Przemyśla, Piaseczna, Łodzi, Miechowa, Nowego Sącza, Radzikowa, Tarnowa, Mielca, Krakowa, Lublina i Pińczowa. Hala treningowa zlokalizowana była w zabytkowej części Tokyo – Asakusa.
 

PATRZ RELACJAhttp://okinawakarate.pl/index.php?menu=20&w=127

Copyright © 2000-2017 Polska Unia Shorin-Ryu Karate Kobudo
Website by Mateusz Staniszew