Polska Unia Shorin-Ryu Karate Kobudo
Wtorek, 28.09.2021
KOMUNIKAT: Staż Okinawa Kobudo, Pińczów 2 października 2021.

Najważniejsze wydarzenia XXI w. Shorin-Ryu Karate w Polsce
STAŻE KRAJOWE I ZAGRANICZNE


Thonon Les Bains (Francja).
Od 31 lipca do 5 sierpnia 2006 r. polscy karateka uczestniczyli w Europejskim Stażu Okinawa Shorin-Ryu Karate i Okinawa Kobudo w Thonon Les Bains. Zajęcia prowadził okinawski mistrz Kenyu Chinen (9 dan). W stażu uczestniczyli przedstawiciele państw europejskich oraz z Kanady i Australii. Krajowe Shorin-Ryu reprezentowała 8 osobowa grupa z klubów: Grudziądzkiego, AZS Uniwersytetu Warszawskiego i Mazowieckiego.
Jarosławiec (Polska).
Od 5 do 18 sierpnia 2006 r. odbył się obóz Shorin-Ryu Karate w Jarosławcu nad morzem. W obozie uczestniczyło 183 karateka z klubów Shorin-Ryu: łódzkiego, warszawskiego "dojo", wołomińskiego i kieleckiego. Zajęcia prowadzili sensei Jerzy Chrzanowski (5 dan), Dariusz Jędrzejczak (5 dan), Grzegorz Jarząbek (4 dan) oraz ich asystenci.
Bardejów (Słowacja).
Od 26 czerwca do 9 lipca 2006 r. odbyła się kolejna edycja obozu letniego w Bardejowie na Słowacji organizowanego przez Przemyski Klub Shorin-Ryu Karate. Zajęcia karate prowadzone były w dwóch grupach przez sensei Mieczysława Jałochę (4 dan) i sensei Krzysztofa Grabowskiego (4 dan).Copyright © 2000-2021 Polska Unia Shorin-Ryu Karate Kobudo
Website by Mateusz Staniszew