Polska Unia Shorin-Ryu Karate Kobudo
Piątek, 15.12.2017
KOMUNIKAT: Staż Shorin-Ryu Karate , Pińczów 16 -17. 12. 2017.



Najważniejsze wydarzenia XXI w. Shorin-Ryu Karate w Polsce
II NOWOROCZNY TURNIEJ SHORIN-RYU KARATE


17 stycznia 2009 r. odbył się w Strykowie II Noworoczny Turniej Shorin-Ryu Karate. Wystartowało w nim ponad 80 zawodników z 10 ośrodków Shorin-Ryu z kilku województw. Sędzią głownym turnieju był sensei Dariusz Jędrzejczak (5 dan, Styków). Sędziowie: Jerzy Chrzanowski (5 dan, Warszawa), Grzegorz Jarząbek (5 dan, Wołomin), Zbigniew Berłowski (2 dan, Kleszczów), Zbigniew Magda (2 dan, Mielec), Piotr Mikołajewski (1 dan, Radzymin). Organizatorem Turnieju było Łódzkie Centrum Okinawa Shorin-Ryu Karate i Kobudo "BUSHI".




OFICJALNE WYNIKI TURNIEJU


kategoria: KATA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

1. Kuśnierz Jakub - Mielec
2. Budzyński Norbert - Zgierz I
3. Witczak Tomasz - Zgierz I
kategoria: KATA MŁODZIKÓW

1. Kazimierczak Agata - Stryków
2. Frankowski Adrian - Kleszczów
3. Bedyniak Patryk - Brzeziny


kategoria: KATA KADETÓW

1. Ornowski Borys - Zgierz I
2. Szczodrowski Piotr - Zgierz I
3. Frankowski Kamil - Kleszczów
kategoria: KATA JUNIORÓW

1. Kurczewski Marcin - Stryków
2. Domińczyk Piotr - Łódź I
3. Ciesielski Wojciech - Stryków


kategoria: KATA JUNIOREK

1. Gongało Milena - Zgierz I
2. Paszkowska Alicja - Wołomin s. Warszawa
3. Wyrzykowska Julita - Zgierz I
kategoria: KATA SENIOREK

1. Gajewska Monika - Garwolin
2. Wielewiecka Erika - Wołomin s. Warszawa
3. Jędrzejczak Karina - Stryków


kategoria: KATA SENIORÓW

1. Pirek Mariusz - Warszawa
2. Rybiński Karol - Brzeziny
3. Świątczak Bartłomiej - Łódź I


kategoria: KATA KUMIWAZA

1. Wołomin - Gajewska Monika, Rosa Marek, Szymborski Łukasz
2. Stryków - Jędrzejczak Karina, Kurczewski Marcin, Milczarek Łukasz
3. Wołomin s. Warszawa - Nowak Barbara, Nowak Agnieszka, Wielewiecka Erika


kategoria: DOJO KUMITE MŁODZICY

1. Bedyniak Patryk - Brzeziny
2. Bylinka Kamil - Pilawa
3. Jarząbek Maciej - Kobyłka
kategoria: DOJO KUMITE JUNIORZY

1. Ciesielski Wojciech - Stryków
2. Szczodrowski Piotr - Zgierz I
3. Makoczoń Robert - Łódź I


kategoria: DOJO KUMITE SENIORKI

1. Gajewska Monika - Wołomin
2. Nowak Agnieszka - Wołomin s. Warszawa
3. Nowak Barbara - Wołomin s. Warszawa
kategoria: DOJO KUMITE SENIORÓW

1. Rybiński Karol - Brzeziny
2. Sobkowiak Jacek - Wołomin
3. Szymborski Łukasz - Garwolin




Copyright © 2000-2017 Polska Unia Shorin-Ryu Karate Kobudo
Website by Mateusz Staniszew