Polska Unia Shorin-Ryu Karate Kobudo
Poniedziałek, 26.06.2017
KOMUNIKAT: Międzynarodowy Staż Shorin-Ryu Karate & Kobudo, Thonon-Les-Bains (Francja) , 24 - 29 .07. 2017.



Najważniejsze wydarzenia XXI w. Shorin-Ryu Karate w Polsce
MISTRZOSTWA POLSKI SHORIN-RYU KARATE W KATA
JĘDRZEJÓW 2006



Dnia 27 maja 2006 r. odbyły się w Jędrzejowie IX Mistrzostwa Polski Karate Shorin-Ryu w Kata. Wystartowało 130 zawodników z 19 klubów Shorin-Ryu z całego kraju. Sędzią Głównym mistrzostw był sensei Grzegorz Czapla (5 dan). Mistrzostwa otworzyli Burmistrz Jędrzejowa Marek Wolski oraz Prezydent Polskiej Unii Shorin-Ryu Karate sensei Aleksander Staniszew (7 dan). Mistrzostwa rozegrano w 10 kategoriach indywidualnych i 2 kategoriach zespołowych. Gospodarzem mistrzostw był sensei Paweł Faryna (3 dan), Prezes Jędrzejowskiego Klubu Shorin-Ryu.

Skład Sędziowski:
Dariusz Draspa (5 dan, Grudziądz), Jerzy Chrzanowski (5 dan, Warszawa), Zbigniew Wójcik (5 dan, Warszawa), Tomasz Zając (4 dan, Rytro), Grzegorz Jarząbek (4 dan, Wołomin), Krzysztof Grabowski (4 dan, Przemyśl), Mieczysław Jałocha (4 dan, Przemyśl), Piotr Wiśniewski (4 dan, Radzików), Ireneusz Ziętek (3 dan, Jaworzno), Paweł Faryna (3 dan, Jędrzejów), Zbigniew Magda (2 dan, Mielec), Zbigniew Berłowski (2 dan, Kleszczów), Tomasz Pieszczyk (2 dan, Miechów).




OFICJALNE WYNIKI
(MIEJSCA MEDALOWE)


kategoria: KATA MALUCHY


1. Ewa Tomczyk (Nowosądeckie Stowarzyszenie Shorin-Ryu)
2. Mateusz Jałocha (UKS "Polonia" w Przemyślu)
3. Rafał Kassan (Przemyski Klub Shorin-Ryu Karate)
kategoria: KATA MŁODZICZKI


1. Małgorzata Kozłowska (Grudziądzki Klub Shorin-Ryu)
2. Katarzyna Kozłowska (Kwidzyński Klub Shorin-Ryu Karate)
3. Joanna Soboń (Przemyski Klub Shorin-Ryu Karate)



kategoria: KATA MŁODZICY


1. Michał Zadroga (Stowarzyszenie "DOJO" w Warszawie)
2. Wiktor Lewicki (Przemyski Klub Shorin-Ryu Karate)
3. Marcin Wisiecki (UKS "Polonia" w Przemyślu)
kategoria: KATA KADETKI


1. Paulina Kościelna (Przemyski Klub Shorin-Ryu Karate)
2. Dorota Kuczma (Grudziądzki Klub Shorin-Ryu)
3. Małgorzata Sus (Przemyski Klub Shorin-Ryu Karate)



kategoria: KATA KADECI


1. Jakub Jarząbek (Wołomiński Klub Shorin-Ryu Karate)
2. Patryk Wiśniewski (Kwidzyński Klub Shorin-Ryu Karate)
3. Kajetan Pachucy (Przemyski Klub Shorin-Ryu Karate)
kategoria: KATA JUNIORKI


1. Katarzyna Modrzewiecka (Pińczowski Klub Shorin-Ryu)
2. Paulina Jałocha (Przemyski Klub Shorin-Ryu Karate)
3. Anna Wessel (Grudziądzki Klub Shorin-Ryu)



kategoria: KATA JUNIORZY


1. Bartosz Stelmach (Nowosądecki Klub Shorin-Ryu Kartate)
2. Filip Pławiak (Nowosądecki Klub Shorin-Ryu Karate)
3. Szczepan Skiba (UKS "Polonia" w Przemyślu)
kategoria: KATA SENIORKI


1. Marzena Walenda (AZS AM w Warszawie s. Shorin-Ryu)
2. Danuta Tobiasz (Nowosądecki Klub Shorin-Ryu Karate)
3. Olga Wiśniewska (Stowarzyszenie "DOJO" w Warszawie)



kategoria: KATA SENIORZY MŁODSI


1. Mariusz Szopiński (Świecki Klub Shorin-Ryu Karate)
2. Jacek Sobkowiak (Wołomoński Klub Shorin-Ryu Karate)
3. Piotr Tkacz (Kielecki Klub Shorin-Ryu)
kategoria: KATA SENIORZY STARSI


1. Marcin Piekarczyk (Nowosądecki Klub Shorin-Ryu Karate)
2. Mariusz Tomczyk (Nowosądeckie Stowarzyszenie Shorin-Ryu)
3. Michael Kacprzak (Stowarzyszenie "DOJO" w Warszawie)



kategoria: KATA KUMIWAZA JUNIORZY OPEN


1. Przemyski Klub Shorin-Ryu Karate
Żaklina Wardęga, Paulina Jałocha, Magdalena Śliwa

2. Pińczowski Klub Shorin-Ryu
Piotr Ostrowiecki, Tomasz Mataczyński, Mateusz Mataczyński

3. Wołominski Klub Shorin-Ryu Karate
Jakub Jarząbek, Paweł Kozłowski, Jan Wilczak
kategoria: KATA KUMIWAZA SENIORZY OPEN


1. Nowosądecki Klub Shorin-Ryu Karate
Danuta Tobiasz, Marcin Piekarczyk, Mariusz Tomczyk

2. Stowarzyszenie "DOJO" w Warszawie
Michael Kacprzak, Olga Wiśniewska, Marzena Walenda

3. Pińczowski Klub Shorin-Ryu
Dorota Wites, Tomasz Szramowski, Katarzyna Modrzewiecka

Copyright © 2000-2017 Polska Unia Shorin-Ryu Karate Kobudo
Website by Mateusz Staniszew